Polityka prywatności

Wprowadzenie

Ten dokument zatytułowany "Polityka prywatności" wyjaśnia w jaki sposób Calculla używa i chroni informacje, które związane są z Twoją aktywnością na naszej stronie.

Calculla jest utrzymywana przez Kemu Studio. Kemu Studio dokłada wszelkich starań by prywatność użytkowników była dobrze chroniona zgodnie z podanymi niżej zasadami.

Kemu Studio może czasem zmienić warunki "polityki prywatności" poprzez zmianę treści tej strony. Jeśli jest to dla Ciebie ważne - zaglądaj na tą stronę od czasu do czasu. Ta polityka prywatności obowiązuje od 2017.01.01.

Jakie dane zbieramy i udostępniamy

Zbieramy:
  • Logi servera, które używamy w celach diagnostycznych: przy poprawianiu wydajności oraz przy pracy z występującymi problemami. Te logi mogą zawierać takie informacje jak Twój adres IP, użyta przeglądarka i podstrony które odwiedzasz.
  • Dane statystyczne na temat tego jak użytkownicy używają Calcullę. Na przykład sposoby nawigacji na stronie.
  • Używamy też cookies (po polsku: ciasteczek), które umożliwiają lepszą obsługę naszej strony (np. zachowują ustawienia, które użytkownik zmieni).

Obecnie nie udostępniamy nikomu żadnych informacji, za wyjątkiem tych stron trzecich, które są wymienone poniżej w sekcji "Strony trzecie".

Pola wejściowe kalkulatorów

Nie zbieramy żadnych informacji, które wprowadzasz do pól wejściowych kalkulatorów.
Dane które wprowadzasz są w całości przetwarzane tylko w Twojej przeglądarce. Kod obliczający wyniki naszych kalkulatorów jest w całości wykonywany w Twojej przeglądarce.
Dane które wprowadzasz nie są wysyłane na server.
Dane finansowe i jakiekolwiek inne dane podawane w kalkulatorach służące im do obliczeń są w pełni chronione przed dostępem tak długo jak Twoja przeglądarka jest dobrze chroniona (czyli np. Twój komputer/telefon nie ma jakiegoś wirusa).

Strony trzecie

Z zasady nie używamy na stronie żadnych pluginów, importów, ikon i innych elementów, które pobierane byłyby spoza naszych serwerów (ale przeczytaj poniżej o wyjątku dotyczącym reklam).
Cała treść i kod Calculli jest w pełni hostowany tylko przez nasze serwery.
Nie udostępniamy żadnych informacji na temat Twojej aktywności na Calculli stronom trzecim (ale przeczytaj poniżej o wyjątku dotyczącym reklam). Oczywiście, Twój dostawca internetu oraz niektóre służby państwowe mogą zbierać jakieś informacje dotyczące tego co się dzieje na Twoim łączu, ale na to my nie mamy wpływu.

W szczególności:
  • nie mamy na stronie Facebook-owych like-ów, Twitter-owych tweet-ów i innych "społecznościowych" elementów, które udostępniają nadmierną wiedzę o zachowaniach użytkowników firmom trzecim.
  • nie mamy na stronie żadnego zewnętrznego kodu służącego zbieraniu statystyk (jak np google analytics)

Jedynym wyjątkiem jest kod związany z wyświetlaniem reklam na Calculla.
W tej chwili importujemy TYLKO kod z Google Adsense, a więc wiedzę o tym, że ktoś do nas zawitał ma także Google (Alphabet). Jeśli potrzebujesz szczegółów na ten temat, przeczytaj proszę politykę prywatności udostępnianą przez nich.
JavaScript failed !
So this is static version of this website.
This website works a lot better in JavaScript enabled browser.
Please enable JavaScript.